Код скопійовано в буфер

🔥 Додаткова знижка -10% на Puma - Детальніше Скопіювати промокод PM10

Купуй від 2х товарів, отримай додатково -5%🔥 Скопіювати промокод DK5

💳 Оплата частинами на 6 місяців без переплат 🍁

Jordan

Історія бренду

 

Air Jordan - іменний бренд, розроблений американською компанією Nike для легендарного баскетболіста Майкла Джордана, також відомий як Jordans. Основний акцент — високоякісне дороге баскетбольне взуття та одяг. Під брендом виробляється взуття для боксерів, професійних борців, а також гравців в американський футбол.
У 1984 році Філ Найт, голова ради директорів Nike, підписав контракт з новачком Національної Баскетбольної Асоціації Майклом Джорданом, після того, як компанія Adidas, яка зазнає на той момент фінансових труднощів, не змогла це зробити. Візитна картка бренду – серія високоякісних баскетбольних кросівок Air Jordan. Це взуття завоювало любов і повагу до баскетболістів усього світу. Air Jordan вперше надійшли у продаж у 1985 році (Джордан вперше одягнув кросівки в дебютному сезоні НБА 1984/85)
JUMPMAN (англ. jumpman - буквально, людина, що стрибає) назва логотипу, який можна побачити на всіх баскетбольних товарах бренду Jordan Brand. Вперше цей логотип з'явився в третіх кросівках серії Air Jordan.

Jordan

6 товарів