Код скопійовано в буфер

👟 Додаткова знижка -30% на колекції минулих сезонів Adidas, Reebok, Rip Curl від 3х одиниць у кошику Скопіювати промокод THREE30

Угода користувача

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР
Інтернет-магазину Dykyikram

 

Цей договір визначає умови взаємодії Покупця з Продавцем при замовленні і купівлі товарів (послуг) на веб-сайті https://dykyikram.com або у мобільному застосунку Dykyikram, а також з Адміністратором – при перегляді (використанні) даного веб-сайту та мобільного застосунку.

Використовуючи Сайт, Покупець беззастережно приймає цей договір в повному обсязі, погоджується виконувати його умови та несе відповідальність за наслідки не ознайомлення з ними.

1. Терміни

1.1. Сайт - веб-сайт https://dykyikram.com та мобільний застосунок Dykyikram.

1.2. Покупець – фізична особа, яка досягла 18-річного віку і володіє повною дієздатністю, що придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити на Сайті товар для особистих потреб, безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника.   

1.3. Продавець - суб'єкт господарювання, який розміщує пропозицію з придбання товарів на Сайті на умовах цього Публічного договору (оферти). Найменування Продавця вказується в документах, що підтверджують факт передачі товару Покупцеві.

1.4. Адміністратор - суб'єкт господарювання, який забезпечує функціонування Сайту та взаємодію його користувачів (Продавців, Покупців, третіх осіб) у зв’язку із замовленням і купівлею товарів (послуг).

1.5. Замовлення - запит Покупця на укладення з Продавцем договору купівлі-продажу товарів (послуг), представлених на Сайті, та організацію їх доставки.

1.6. Сторінка товару (картка товару) – сторінка Сайту, на якій розміщена інформація про товар, що пропонується Продавцем для замовлення, та умови його придбання.

2. Оформлення замовлення 

2.1. Оферта Продавця на замовлення товарів (послуг) і укладення договору купівлі-продажу в інтернет-магазині Dykyikram, включає в себе умови, викладені в цьому договорі, а також деталі замовлення, зазначені на сторінці товару та на сторінці оформлення замовлення. Здійснюючи замовлення на Сайті, Покупець приймає оферту в повному обсязі. Сторонами договору купівлі-продажу товарів (послуг) товару є Покупець і Продавець.

2.2. Для придбання товару Покупець відправляє Продавцю замовлення через веб-сайт https://dykyikram.com або у мобільному застосунку Dykyikram.

2.3. Натискаючи кнопку «Оформити замовлення», Покупець підтверджує, що він:

• досяг 18-річного віку, володіє повною цивільною дієздатністю та купує товар для особистого некомерційного використання;

• він ознайомлений, беззастережно приймає та погоджується виконувати усі умови цього договору (оферти);

• ознайомився з інформацією про товар, отримав її в обсязі, достатньому для свідомого вибору та здійснення покупки;

• вказані ним дані покупця/одержувача товару правдиві і не містять помилок,

• погоджується на обробку його персональних даних згідно Правил, розміщених на Сайті, та засвідчує отримання інформації про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, свої права згідно законодавства, мету збору персональних даних та осіб, яким передаються її персональні дані.

2.4. Покупець самостійно несе всі ризики, пов’язані із зазначенням ним недостовірних або помилкових даних при оформленні замовлення, зазначенням контактних даних третіх осіб, передачею номеру та інших даних свого замовлення третім особам. Продавець та Адміністратор вважають, що всі дії, здійснені на Сайті з використанням даних Покупця, є діями Покупця та не несуть відповідальності за такі дії.

2.5. Замовлення є прийнятим Продавцем до виконання (договір купівлі-продажу вважається укладеним на умовах цієї оферти) з моменту направлення ним Покупцю електронного підтвердження про прийняття замовлення.

2.6. Продавець має право відхилити замовлення шляхом надсилання електронного повідомлення Покупцю, в тому числі відмовитись від підтвердженого замовлення (розірвати договір купівлі-продажу між Покупцем і Продавцем). В такому випадку права і обов'язки Сторін, пов'язані з продажем, оплатою, доставкою і передачею товару не виникають (або припиняються), а сплачена вартість товару повертається на карту, з якої вона була сплачена.

2.7. Для підтвердження замовлення з Покупцем може зв'язуватися оператор колл-центру, який уточнює деталі замовлення, дату і час доставки. У разі неотримання (неможливості отримання) підтвердження від Покупця Продавець має право скасувати таке замовлення.

2.8. Якщо Продавцю необхідна додаткова інформація для виконання замовлення, він має право запросити її у Покупця. У разі ненадання необхідної інформації Покупцем, Продавець має право скасувати замовлення.

2.9. Продавець залишає за собою право виправляти помилки, змінювати або оновлювати інформацію про товари в будь-який час.

2.10. Продавець та Адміністратор не несуть перед Покупцем обов’язку продати товар на умовах, що були вказані на Сайті з помилкою або втратили чинність і не були своєчасно оновлені (в тому числі, щодо ціни товару). замовлення, оформлене на таких умовах, є неукладеним та не створює для Продавця, Покупця та Адміністратора обов’язків щодо купівлі-продажу товару, якщо тільки обидві сторони не погодяться на інше.

2.11. З огляду на специфіку передачі кольору різними екранами та їх індивідуальні налаштування, деякі кольори зображення товару на Сайті можуть відрізнятися від кольорів товару в дійсності.

2.12. У разі неотримання будь-якої необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про товар або Продавця, з будь-яких причин не отриманої на Сайті, Покупець має звернутися до Адміністратора або Продавця за її отриманням або відмовитись від оформлення замовлення.

2.13. Реквізити Продавця конкретного товару зазначаються в супровідних документах (товарних чеках тощо) або документах, що підтверджують факт передачі товару Покупцеві.

3. Ціна товару

3.1. Ціна товару визначається в українській гривні з урахуванням податкового статусу Продавця і не включає вартість доставки. Доставка оплачується Покупцем окремо.

3.2. Всі будь-які комісії, пов’язані з оплатою товару, сплачуються за рахунок Покупця. 

3.3. Продавець має право в односторонньому порядку без попередження змінювати ціни товару, що пропонується до придбання. Зміна ціни не допускається після того, як замовлення було прийняте Продавцем до виконання, а Покупець отримав повідомлення із підтвердженням.

4. Способи оплати

4.1. Спосіб оплати товару обирається Покупцем із доступних на Сайті варіантів.

4.2. Покупець може здійснити оплату замовленого товару:

• на Сайті в момент оформлення замовлення – банківською картою Visa або MasterCard;

• при отриманні товару від служби доставки (поштової служби) – готівкою або банківською карткою Visa або MasterCard, згідно доступних платіжних сервісів відповідної служби доставки (поштової служби).

4.3. При оплаті банківською карткою Покупець підтверджує, підтверджує, що ця картка належить йому і використовується на законних підставах.

4.4. Зобов'язання Покупця по оплаті товару вважаються виконаними з моменту надходження коштів на рахунок Продавця.

4.5. Продавець не несе відповідальності за нездійснення операції банком, зокрема, у зв’язку з необхідністю проведення перевірки операції та/або необхідністю дотримання будь-яких інших вимог законодавства.

4.6. У разі виявлення зловживання правами Покупця (замовлення в обсягах, що перевищують звичайні потреби Покупців, одночасне замовлення партії товару, що мають один артикул, але різні розміри / кольори та ін.) або значного відсотку скасувань, відмов і повернень товару, Продавець має право обмежити допустимі способи оплати для Покупця і вимагати виключно передоплати банківською картою в момент оформлення замовлення.

5. Обов’язки Покупця при отриманні

5.1. При отриманні замовлення Покупець зобов’язаний повністю перевірити цілісність товару, відсутність дефектів, комплектацію, зовнішній вигляд, відповідність замовленню. В тому числі, якщо доставку здійснює кур’єр. Зокрема:

5.1.1. При отриманні товару категорій «одяг, взуття, аксесуари» Покупець зобов’язаний звернути особливу увагу і перевірити відсутність затяжок, порізів, розривів, пошкоджень замків, блискавок, втрату гудзиків, наявність слідів носки.

5.1.2. При отриманні товару категорій «одяг, взуття, аксесуари» Покупець зобов’язаний звернути особливу увагу на товар, який не підлягає поверненню (зокрема, спідня білизна, купальні костюми, шапки та комплекти з ними).

5.2. У разі виявлення пошкодження товару, дефектів, неповної комплектації або невідповідності замовлення Покупцю необхідно відмовитися від його отримання, вказавши в заяві про повернення причину відмови та виявлений дефект (в разі наявності дефектів). Товар, прийнятий Покупцем без зауважень, і винесений ним за межі відділення поштової служби або з поля зору кур’єра, вважається таким, що при прийманні не мав дефектів та інших недоліків.

5.3. Якщо Покупець не перевірив товар у відділенні служби доставки (поштової служби) або в присутності кур’єра при отриманні і в подальшому вирішив повернути його, посилаючись на зовнішні пошкодження та дефекти (зколи, тріщини, подряпини, зламана застібка, затяжки, порізи, розриви, пошкодженні замки або блискавки, відсутність гудзиків, плями, наявність слідів носки тощо), неповну комплектацію, невідповідність або інші недоліки, по яким неможливо встановити причину та момент виникнення, - Продавець має право відмовити в прийнятті повернення товару.

5.4. Покупець має право порушити цілісність упаковки товару, провести примірку, а також розпорядитися товаром в будь-який інший спосіб на власний розсуд, лише після його повної оплати. Дане положення не позбавляє Покупця прав, наданих Законом України «Про захист прав Покупців» щодо повернення товару належної і неналежної якості.

5.5. Право власності на товар та пов'язані з ним ризики переходять від Продавця Покупцеві в момент передачі товару. 

5.6. Товар на момент його передачі Покупцю має бути повністю оплачений.

5.7. Замовлення вважається виконаним, а право власності на товар та пов’язані з ним ризики, в тому числі знищення та/або пошкодження товару, переходять від Продавця Покупцеві в момент фактичної передачі Покупцеві товару.

6. Доставка

6.1. Доставка здійснюється по всій території України за винятком АР Крим, територій проведення Операцій Об’єднаних Сил, тимчасово окупованих територій України, населених пунктів в межах України, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження або ведуться бойові дії, якщо на сторінці товару або на сторінці оформлення замовлення не зазначено інше.

Вартість доставки

6.2. Вартість доставки товару визначається відповідно до тарифів служби доставки (поштовою службою).

6.3. Покупець оплачує доставку замовлення як окрему послугу.

6.4. Послуга доставки вважається наданою в момент отримання товару Покупцем. Оформлюючи замовлення, Покупець погоджується, що вартість доставки як окремо наданої послуги не підлягає поверненню, в тому числі, у випадку повернення отриманого товару Продавцю.

Строк доставки

6.5. Продавець несе відповідальність виключно за строк відправки товару, не впливає і не відповідає за строк і умови доставки відправленого товару службою доставки (поштовою службою).

6.6. Строк відправки товару відраховується з моменту підтвердження замовлення Продавцем. Затримка відправки товару можлива внаслідок непередбачених обставин, які перебувають поза контролем Продавця. Продавець, у разі виникнення таких обставин, інформує Покупця і погоджує нові умови відправки по електронній пошті або телефону.

6.7. Строк доставки та її умови визначаються відповідною службою доставки, обраної Покупцем з доступних на Сайті. На сторінці товару для зручності Покупця може бути вказаний строк доставки згідно стандартів відповідної служби доставки. Такий строк є орієнтовним і не створює будь-яких зобов’язань для Продавця або служби доставки.

7. Гарантійні умови

7.1. Гарантійний строк на товар, визначений Продавцем, становить 14 (чотирнадцять) календарних днів з дати її отримання, якщо інший гарантійний строк не вказаний на сторінці товару або у супровідній документації на нього, в розрахунковому документі або у чинному законодавстві України.

7.2. Гарантія на товар діє за умови дотримання вимог щодо належної експлуатації товару.

7.3. Строк гарантії обчислюється з моменту передачі товару Покупцю, який вказується у відповідному документі, а якщо момент передачі сезонного товару Покупцеві не збігається з початком сезону для такого товару – з початку відповідного сезону.

7.4. Гарантійні вимоги Покупця не підлягають задоволенню, якщо буде доведено, що дефекти товару виникли внаслідок порушення Покупцем правил користування товаром, умов його зберігання або умов повернення.

8. Підстави повернення товару 

8.1. Покупець може відмовитись від договору купівлі-продажу до отримання замовленого товару.

8.2. Після отримання товару Покупець може повернути його Продавцю (розірвати договір купівлі-продажу), а Продавець зобов’язаний повернути Покупцю сплачені за товар кошти якщо:

• товар належної якостіпротягом 14 днів з дати одержання, якщо цей товар не входить до переліку товарів, що не підлягають поверненню згідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію деяких положень Закону України «Про захист прав Покупців» №172 від 19 березня 1992 р., якщо цей товар не використовувався, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ,

• товар з істотними недолікамипротягом гарантійного строку з урахуванням передбачених законодавством умов.

8.3. Повернення товару не приймається Продавцем в разі наявності будь-якої з обставин:

• товар якісний (не має недоліків) і входить до установленого законодавством переліку товарів, що не підлягають поверненню,

• товар не відповідає номеру або змісту замовлення (підмінений),

• товар має неповну комплектацію, не має всіх документів (включаючи заяву про повернення, розрахунковий документ або документи, що надавались в комплекті з товаром), не упакований належним чином,

• товар має сліди використання (в т.ч. плями, невластиві запахи, ознаки прання або хімчистки), втратив товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики,

• підстави для повернення товару не підтвердились,

• пропущений 14-денний строк повернення якісного товару або гарантійний строк (залежно від пред’явленої вимоги Покупця).

9. Порядок оформлення повернення

9.1. Оформлення повернення. Для повернення будь-якого товару, незалежно від причин повернення, Покупець має:

• вкласти в упаковку усі комплектуючі та супровідні документи;

•вкласти в упаковку з товаром заяву на повернення та розрахунковий документ,

• запакувати товар згідно умов, зазначених у цьому розділі;

• оплатити доставку.

9.2. Заява на повернення має бути підписана Покупцем і містити наступні дані:

• найменування та кількість товару, що повертається,

• фактичні причини повернення (у разі наявності дефектів – їх перелік),

•ПІБ, контактні дані Покупця та дату отримання ним товару.

9.3. Розрахунковим документом є чек або квитанція, видані Продавцем або відповідним платіжним сервісом. Не вважаються розрахунковим документом відзнята з контрольної стрічки копія розрахункового документа, довідка з поліції, довідка з банку, чек платіжного терміналу, смс-повідомлення про зняття коштів, покази свідків не вважаються розрахунковими документами.

9.4. У разі відсутності заяви на повернення або розрахункового документу Продавець має право не розглядати питання повернення товару до отримання від Покупця відповідних документів.

9.5. Упаковка. Товар, що постачається в індивідуальній упаковці (упаковці виробника), підлягає поверненню у такій упаковці. При відправці така упаковка має бути додатково упакована Покупцем для збереження її цілісності та зовнішнього вигляду.

9.6. Продавець має право відмовити в прийманні товару, якщо при поверненні він був запакований Покупцем неналежним чином, внаслідок чого на індивідуальній упаковці залишилися сліди або пошкодження (в тому числі такі, що виникають при транспортуванні: подряпини, зім’ятості, нанесення маркувань, додаткова фіксація скотчем вантажу та / або супровідних документів та ін.) – як товару, товарний вигляд якого не збережений Покупцем.

9.7. Доставка повернення товарів Продавцю підлягає оплаті Покупцем.

9.8. Незалежно від виду товару Продавець має право не приймати повернення, якщо товар відправлений на умовах післяплати за доставку.

9.9. У випадках, коли згідно законодавства доставка повернення здійснюється за рахунок Продавця (зокрема, повернення великогабаритних товарів і товарів вагою понад 5 кілограмів, що мають істотні недоліки), сплачені за доставку повернення кошти компенсується Покупцю після перевірки та підтвердження наявності підстав.

9.10. Для забезпечення відшкодування Покупцю повної вартості товару у разі втрати посилки службою доставки (поштовою службою), оціночна вартість посилки має бути не менше суми вартості всіх товарів, що повертаються, зазначеної в товарному чеку.

9.11. Доставка Покупцю товару, у поверненні якого відмовлено, здійснюється за рахунок Покупця.

9.12. Приймання повернення. У разі підтвердження Продавцем наявності підстав для повернення товару договір купівлі-продажу вважається розірваним, а товар – повернутим в день фактичного отримання товару та усіх необхідних документів для його повернення або підтвердження таких підстав (залежно від того, яка подія настане пізніше).

9.13. Якщо Покупець відправив Продавцю товар, який не підлягає поверненню, і не погодився прийняти такий товар назад, Продавець має право розпорядитися таким товаром на власний розсуд і не несе перед Покупцем жодних зобов’язань щодо збереження товару або відшкодування його вартості.

10. Повернення коштів

10.1. Кошти повертаються Покупцеві після отримання Продавцем повернутого товару та підтвердження наявності підстав для повернення.

10.2. При оплаті замовлення через платіжну систему (WayForPay, Novapay чи будь-яку іншу) повернення коштів буде здійснено на ту ж карту, яку було використано для оплати товару.

10.3. У випадку неможливості повернення грошових коштів за товар на банківську карту, з якої його оплачено, Покупець на вимогу Продавця повинен надати:

• паспортні дані та/або реєстраційний номер облікової картки платника податків (“ідентифікаційний код”);

• реквізити банківської карти, або банківського рахунку, або дані для поштового грошового переказу, в необхідному обсязі.

10.4. Відповідальність за надання правильних реквізитів для повернення коштів несе Покупець.

10.5. Строк повернення коштів по спірним поверненням (невідповідність замовленого на Сайті, пошкодження, неналежна якість тощо) продовжується на строк з'ясування Продавцем причин пошкодження, підтвердження невідповідності тощо.

11. Рекламні заходи.

11.1. Якщо в оголошенні про проведення будь-яких рекламних та маркетингових заходів на Сайті не зазначено інше, вважається, що:

• правила та умови таких заходів, включаючи умови отримання й використання заохочень (бонусів, винагород за участь в конкурсі тощо), розміщуються на Сайті та/або їх можна дізнатись за номером call-центру Адміністратора,

• такі заходи діють на всій території України за виключенням території, на яку не здійснюється доставка згідно договору.

12. Відносини з Адміністратором

12.1 Всі зобов’язання перед Покупцем, зумовлені укладенням договору купівлі-продажу товарів (послуг) на Сайті, передбачені цим Публічним договором (офертою) та законодавством, несе Продавець. Адміністратор не несе відповідальності за зобов’язаннями Продавця та наслідки його дій.

12.2. Якщо Адміністратор не є Продавцем товару, він не несе перед Покупцем обов’язків та відповідальності, зумовлених укладенням договору купівлі-продажу товарів або надання послуг на Сайті, в тому числі, але не обмежуючись, щодо продажу товару, його доставки, гарантійних зобов’язань Продавця, повернення коштів за товар, невідповідність товару очікуванням Покупця, виконання Продавцем інших зобов’язань.

12.3 Адміністратор не несе відповідальність за будь-які збитки Покупця, пов’язані з придбанням товару на Сайті та за дії третіх осіб/строки (порядок) надання ними послуг, що надають сервіси Покупцю, в тому числі, але не обмежуючись, щодо сервісів по оплаті товару, доставки товару тощо.

12.4. Зміст усіх переговорів Покупця зі співробітниками та іншими представниками Адміністратора, здійснених будь-якими засобами комунікації може бути записано та збережено. Здійснюючи розмову із Адміністратором (його представником), включаючи телефон та чат, Покупець погоджується на її запис, збереження та використання (розголошення) її змісту при врегулювання питань, яких стосується така розмова.

12.5. Адміністратор залишає за собою право блокувати Покупця (позбавити його можливості замовляти і купувати товари), звертатися з відповідними заявами в правоохоронні органи і передавати їм дані такого Покупця в разі, якщо будь-які дії Покупця, на думку Адміністратора носять ознаки зловживання, шахрайства та/або можуть завдати шкоди інтересам інших покупців і/або третіх осіб.

12.6. В разі розірвання договору купівлі-продажу з Продавцем договір між Покупцем і Адміністратором залишається в силі протягом 3 (трьох) років з дати останнього відвідання Сайту Покупцем, крім випадків розірвання договору в порядку і на умовах Правил обробки персональних даних, розміщених на Сайті.

12.7. Продавець приймає умови цього договору, розміщуючи (замовляючи розміщення) пропозиції свого товару на Сайті.

13. Прикінцеві положення

13.1. Термін дії цього договору не обмежений, якщо інше не зазначено на Сайті. замовлення на конкретний товар приймаються протягом періоду, коли такий товар є в наявності.

13.2. Умови договору можуть бути у будь-який час змінені без повідомлення Покупця. Зміни вступають в силу з моменту їх оприлюднення і не поширюються на договори купівлі-продажу, укладені до оприлюднення таких змін. 

13.3. Внесення змін до договору Покупцем в односторонньому порядку не допускається.

13.4. Вартість електронних комунікаційних послуг у разі їх застосування не відрізняється від граничного тарифу.

 

 

Затверджено Адміністратором 20 грудня 2022 р.