Код скопійовано в буфер

👟 Додаткова знижка -30% на колекції минулих сезонів Adiads, Reebok від 3х одиниць у кошику Скопіювати промокод THREE30

Додатково -5% при оплаті онлайн 💳

💳 Оплата частинами на 6 місяців без переплат 🍁

Про магазин

У світі все більшої популярності набуває здоровий спосіб життя і спорт стає невід'ємним елементом існування сучасної людини. Футбол, баскетбол, плавання, велоспорт - це лише мала частина тих видів спорту, товари для яких представлені в нашому інтернет магазині.

Сьогодні

ДИКИЙ КРАМ - це інтернет магазин, який об’єднує в собі унікальний клієнтський досвід та різноманіття оригінальної брендової продукції. Дикий Крам - для всіх, хто має відношення до спорту: професійних спортсменів, пристрасних прихильників активного відпочинку і просто наймолодших шанувальників фізичної активності.

Наш магазин відкритий на базі 15 літнього досвіду з екіпірування спортивних команд та професійних спортсменів.

Правильний вибір спортивного спорядження - запорука успішних і продуктивних тренувань, які, в свою чергу, є Вашим першим кроком на шляху до внутрішньої гармонії і зовнішньої досконалості. Саме тому наші професійні консультанти з радістю послужать для Вас провідниками в величезний світ спортивних товарів і неодмінно нададуть Вам підтримку в здійсненні вибору серед найоптимальніших, підібраних спеціально для Вас варіантів, що відповідають всім Вашим вимогам.

Наші експерти:

 • Допоможуть вірно підібрати розмір, враховуючи Ваші особливості.
 • Завдяки широкій брендовій лінійці та наявності асортименту підібрати те, що найкраще підійде для реалізації ваших завдань.
 • Допоможуть зекономити час на вибір продукції.

   Ви отримаєте те, що Вам необхідно в зручний час і саме там де Вам потрібно.


Чому Ви маєте обрати саме нас?

 • Офіційно представляємо оригінальні бренди в Україні.
 • Продаємо товари зі свого власного складу.
 • Маємо професійну команду з спортивним досвідом.
 • Знаємо як надати сервіс найвищого рівня. Зможемо забезпечити Ваше замовлення з сьогодні на сьогодні.
 • Також ми відкриті до діалогу та конструктивної співпраці з інформаційними партнерами, блогерами, спортсменами та тими кому не байдужа тема розвитку спорту в Україні.

     Ми відкриті до діалогу, цікавих ідей, колаборацій.

     Давайте розвивати спорт та ідеї здорового способу життя разом!


Завтра


   Ми постійно працюємо над покращенням сервісу, розширенням пропозиції надання нових послуг тому зовсім скоро ми порадуємо наших клієнтів:

 • Розширенням асортиментної лінійки – ще більше можливостей для самореалізації.
 • Відкриття зручних точок видачі продукції. Для любителів живого спілкування ми надамо можливість обрати продукцію, завітати до нас, приміряти, отримати консультацію, гарно провести час та купити улюблені речі.
 • Створюємо інформаційний простір /клуб / HUB/ комьюніті для поціновувачів спортивного стилю, спорту та здорового способу життя.

   Також порадуємо наших клієнтів цікавими пропозиціями щодо партнерських програм та програм лояльності. ДИКИЙ КРАМ – глобальна платформа для індустрії виробників та магазинів спортивних товарів та одягу.

   Наша ціль – створення зручного простору для споживача та виробника.

   Комфорт і зручність - один з основних принципів роботи нашої компанії. Наш інтернет магазин Дикий Крам розширює межі Ваших можливостей і дозволяє з легкістю і впевненістю купувати товари, які будуть допомагати Вам досягати нових висот.

   Ми прагнемо вивести наших клієнтів на новий якісний рівень тренувань і радіємо разом з Вами кожному Вашому професійному досягненню або маленькій особистій перемозі.

Давайте розвиватись разом.

Юридичні данні компанії:

ФОП Суткова Ніна Олександрівна,

ІНН 560349662595

Місцезнаходження фізичної особи-підприємця:

Україна, 02147, місто Київ, б.Шамо Ігоря, будинок 13, квартира 131

Інформація для здійснення зв'язку:

+38(063)249-57-18

[email protected]