Код скопійовано в буфер

🌚 Чорна П'ятниця – останній день знижок до -40% - Детальніше

Jack Wolfskin

Історія бренду

 

0657-001.jpg (179 KB)

Jack Wolfskin – відомий німецький виробник одягу та аутдор спорядження. Компанія була заснована недавно, всього 33 роки тому (1981 року). Треба бути дуже впевненим у своїх силах, щоб вийти на сучасний ринок, коли багато конкурентів мають за своїми плечима історію 100 річних традицій, як, наприклад, Deuter. І не просто вийти, а стати одним із лідерів ринку. За численними опитуваннями та за визнанням самої компанії, зараз Jack Wolfskin є одним із найбільших постачальників outdoor продукції на світовому ринку.
На даний момент продукція компанії включає не тільки екіпірування та спорядження туристичної спрямованості: одяг, взуття, рюкзаки, спальні мішки, але цілий ряд продукції для використання в повсякденному житті. Саме така спрямованість на абсолютно різні ринки і робить бренд Jack Wolfskin шалено популярним у всьому світі.
У чому ж «Вовки» інші, ніж історія Jack Wolfskin, так не схожа на історії інших виробників товарів для outdoor?
Хоча спільне у компанії Jack Wolfskin з іншими все-таки є, її історія також починається з «сиділи ми якось біля вогнища…»


Декілька фактів про Jack Wolfskin

Заснування компанії Jack Wolfskin та її поневіряння

Jack Wolfskin не є сімейною компанією, як багато конкурентів. Вся їх історія творилася в сучасному світі за тісної взаємодії з фінансовими інвестиційними групами, і вона досить коротка та малоцікава. Але з іншого боку, історія бренду Jack Wolfskin показує, що ентузіазм, знання ринку та хороша фінансова підтримка дозволяють впевнено зайняти місце на ринку поруч із компаніями, що мають вікові історії та традиції.
Компанія Jack Wolfskin була заснована Ульріхом Даусеном (Ulrich Dausien) та Манфредом Хелом (Manfred Hell) у 1981 році у місті Франкфурт-на-Майні як товарний знак компанії Sine. Дуже швидко Jack Wolfskin здобула перший успіх, і було прийнято рішення відокремитися від компанії Sine. У 1991 році бренд був проданий американській компанії — виробнику туристичного спорядження Johnson Outdoors, якій необхідно мати сильний Європейський підрозділ для експансії на цьому ринку.
Історія міграції від різних власників не закінчилася. У 2002 році Jack Wolfskin було продано Johnson Outloors за 42 мільйони євро інвестиційної компанії Bain Capital. 2005 року Bain Capital у свою чергу продав Jack Wolfskin двом інвестиційним фондам за 93 мільйони євро.
2011 року компанію придбала фінансова група Blackstone Group, яка володіє маркою Jack Wolfskin і зараз.

0657-002.jpg (103 KB)

 Масштаби Jack Wskinolf

Перший спеціалізований магазин Jack Wolfskin відкрився у 1993 році. До цього моменту продукція поставлялася на продаж у різні outdoor та спортивні магазини. З того часу минуло майже 30 років і зараз понад 600 магазинів Jack Wolfskin працюють у всьому світі. Майже всі вони у форматі франчайзингу. А штат співробітників компанії Jack Wolfskin у штаб-квартирі у м. Ідштайн налічує понад 650 осіб.
Один з магазинів Jack Wolfskin у Гамбурзі.

Назва Jack Wolfskin
Історія бренду досить романтична. Ніяких тобі прізвищ сімей ковалів, кравців чи ще якихось ремісників. Назву шукали для цілком сформованої ідеї виробництва. За словами Манфреда Хелла, ім'я бренду було навіяне виттям вовків під час посиденьок біля вогнища у далекій Канаді, та суворими творами Джека Лондона.

А ти хто такий? Дикий характер вовків
Вигадати назву — це лише половина справи. Історія логотипу Jack Wolfskin менш романтична, але довша. Дуже цікава боротьба компанії за свій логотип — відомий відбиток лапи.
У 2002 році розгорівся спекотний судовий процес за право володіння логотипом у вигляді вовчого сліду між Jack Wolfskin та німецькою газетою Taz. У 1978 році газета Taz розробила собі логотип у вигляді вовчої або собачої лапи, але через простодушність не зареєструвала його офіційно. Компанії Jack Wolfskin вдалося довести це. Незважаючи на те, що логотип Jack Wolfskin з'явився пізніше, у 1982 році він був зареєстрований. Проте цей процес породив цілу хвилю бойкоту продукції компанії в довгій боротьбі за «лапу». Але першу атаку було відбито.

0657-004.jpg (16 KB)0657-005.jpg (70 KB)

Ось лише деякі віхи епічної битви, яка продовжується всю історію існування Jack Wolfskin. У жовтні 2009 року боротьба довкола логотипу компанії розгорілася з новою силою. Цього разу з іншого боку барикад виявилися різні дизайнерські маленькі компанії, які використовували для своєї продукції логотипи у вигляді відбитка лап різних тварин. Jack Wolfskin, узаконивши свою "лапу", вирішив, що відтепер відбиток лап будь-якої тварини - це грубе порушення прав монополіста. В результаті піднялася потужна хвиля протесту в блогосферах та пресі, на Jack Wolfskin було подано позов до суду про порушення великою компанією прав малого підприємництва. У відповідь на небажання Jack Wolfskin йти на будь-який компроміс виникли масові заклики, які призвели до тотального бойкоту продукції компанії не лише у Німеччині, а й за кордоном. Під тиском громадськості компанія здалася та випустила прес-реліз, у якому погодилася обговорювати кожен випадок окремо та не розпочинати обговорення з вимогою компенсації за використання відбитка лапи.
Було ще кілька позовів, але Jack Wolfskin, загартований у судових баталіях, зміг відстояти свій логотип. Сподіватимемося, що ще довгі роки знайомий «слід» радуватиме нас якістю своєї продукції.

Асортименти Jack Wolfskin

Продукція Jack Wolfskin має такі напрямки:

  • Одяг та головні убори.
  • Взуття.
  • Рюкзаки.
  • Намети.
  • Спальні мішки.
  • Аксесуари для мандрівок.

Стратегія розробки моделей спорядження та одягу Jack Wolfskin спочатку була націлена на широке коло споживачів. Тому бренд настільки затребуваний і популярний не тільки серед затятих шанувальників outdoor і різних видів екстриму.
Jack Wolfskin пропонує спорядження та одяг як для щоденного використання та подорожей, так і придатний для гірського туризму, лижного спорту та навіть альпінізму.
Крім того, Jack Wolfskin пропонує один із найширших асортиментів дитячого одягу для outdoor.
Стабільно висока якість, приємний дизайн, функціональність та технологічність – ось чим Jack Wolfskin підкуповує своїх покупців.

Ми підемо іншим шляхом…
Коли перед Jack Wolfskin постало питання про розширення географії своїх ринків, Вовки надійшли не тривіально. Звернувши свій погляд на Туманний Альбіон і бажаючи роздобути ринок Сполученого королівства Jack Wolfskin, щоб заручитися симпатіями представників потенційного ринку, підписала трирічний спонсорський договір з англійським футбольним клубом Ліверпуль. Такого не було помічено за жодним конкурентом Jack Wolfskin!

0657-007.jpg (168 KB)

Горді вовки. Власні напрацювання Jack Wolfskin
У своїй продукції компанія не використовує відомі всім мембранні матеріали від Gore-Tex чи Event. У Jack Wolfskin створили власні технології. Зокрема, у продукції Jack Wolfskin активно застосовується мембранний матеріал Texapore. Як і Gore-Tex, Texapore має кілька різних варіацій, що мають різні характеристики з показником водонепроникності до 20000 мм. Texapore SoftShell, крім звичайних властивостей Texapore, має ще й особливу м'якість і еластичність.

Для максимальної ефективності та легкості елементів одягу конструктори Jack Wolfskin комбінують різні види матеріалів Texapore, що дозволяє кожній окремій ділянці тіла залежно від навантаження отримувати оптимальну кількість тепла, повітря чи захисту. У найбільш схильних до впливу зовнішнього середовища бічних частинах куртки і плечах може використовуватися посилений Texapore, а ультрадихаюча Texapore Air покриває решту тіла, дозволяючи йому дихати.
Флісові вироби Jack Wolfskin мають маркування Nanuk 100 чи Nanuk 200 аналогічно Polartec. Якість флісу не поступається відомому виробнику. Напевно, тому, що волокна для Nanuk виготовляються на тому ж DuPont.

Екологічність Jack Wolfskin

Jack Wolfskin є членом організації Fair Wear Foundation та системним партнером bluesign®.
Bluesign - це суворий стандарт якості, що вимагає від виробника дбайливого ставлення до навколишнього середовища, ресурсів та здоров'я людини. Вже кілька років у європейських виробників існує тенденція переходу на екологічно чисті матеріали. Це стосується і легкої промисловості під час пошиття текстильних виробів, у тому числі якісного туристичного спорядження, а також виробництв гірських лиж та спорядження для альпінізму.
Стандарт Bluesign був розроблений у 2000 році у Швейцарії для виробників текстилю. Наявність знака Bluesign говорить про те, що вироби виготовлені з екологічно чистого матеріалу з дотриманням найвищих технічних норм.
Крім того, з 2012 року компанія Jack Wolfskin стала членом ініціативи Zero Discharge of Hazardous Chemicals (Нульовий викид небезпечних речовин).
Така коротка, але бурхлива і водночас успішна історія компанії Jack Wolfskin. Сьогодні Jack Wolfskin це більш ніж 650 людей у ​​штаті співробітників, які працюють над тим, щоб знову і знову радувати любителів активного способу життя якісним спорядженням, що робить перебування на природі комфортним, як удома.

Jack Wolfskin

1484 товара

Фото Куртка чоловіча 3 в 1 Jack Wolfskin ALTENBERG 3IN1 JKT M 1115301_6000
Куртка чоловіча 3 в 1 Jack Wolfskin ALTENBERG 3IN1 JKT M 1115301_6000
-15%
Новинка
9 349 грн 10 999 грн
Куртка чоловіча 3 в 1 Jack Wolfskin ALTENBERG 3IN1 JKT M 1115301_6000
M XXL
Фото Рюкзак Jack Wolfskin JACK.POT DE LUXE 2010542_6000
Рюкзак Jack Wolfskin JACK.POT DE LUXE 2010542_6000
-15%
Новинка
5 864 грн 6 899 грн
Рюкзак Jack Wolfskin JACK.POT DE LUXE 2010542_6000
Фото Чоловічий жилет Jack Wolfskin LAPAWA INS VEST M 1207741_6000
Чоловічий жилет Jack Wolfskin LAPAWA INS VEST M 1207741_6000
-20%
4 399 грн 5 499 грн
Чоловічий жилет Jack Wolfskin LAPAWA INS VEST M 1207741_6000
L
Фото Жіночий фліс JACK WOLFSKIN TAUNUS FZ W 1711391_5609
Жіночий фліс JACK WOLFSKIN TAUNUS FZ W 1711391_5609
-15%
Новинка
2 889 грн 3 399 грн
Жіночий фліс JACK WOLFSKIN TAUNUS FZ W 1711391_5609
XS S M
Фото Куртка чоловіча утеплена Jack Wolfskin JASPER INS JKT M 1114321_6000
Куртка чоловіча утеплена Jack Wolfskin JASPER INS JKT M 1114321_6000
-15%
Новинка
7 819 грн 9 199 грн
Куртка чоловіча утеплена Jack Wolfskin JASPER INS JKT M 1114321_6000
M L
Фото Парка чоловіча Jack Wolfskin WINTERLAGER PARKA M 1115471_6000
Парка чоловіча Jack Wolfskin WINTERLAGER PARKA M 1115471_6000
-15%
Новинка
8 669 грн 10 199 грн
Парка чоловіча Jack Wolfskin WINTERLAGER PARKA M 1115471_6000
XXL
Фото Чоловічий прошитий пуховик Jack Wolfskin COLONIUS JKT M 1207431_4136
Чоловічий прошитий пуховик Jack Wolfskin COLONIUS JKT M 1207431_4136
-15%
Новинка
9 009 грн 10 599 грн
Чоловічий прошитий пуховик Jack Wolfskin COLONIUS JKT M 1207431_4136
M
Фото Чоловічі демісезонні кросівки Jack Wolfskin TERRAVENTURE URBAN LOW M 4055381_5719
Чоловічі демісезонні кросівки Jack Wolfskin TERRAVENTURE URBAN LOW M 4055381_5719
-30%
4 799 грн 6 899 грн
Чоловічі демісезонні кросівки Jack Wolfskin TERRAVENTURE URBAN LOW M 4055381_5719
44
Фото Чоловічі утеплені штани Jack Wolfskin STOLLBERG PANTS M 1507821_6000
Чоловічі утеплені штани Jack Wolfskin STOLLBERG PANTS M 1507821_6000
-15%
Новинка
5 524 грн 6 499 грн
Чоловічі утеплені штани Jack Wolfskin STOLLBERG PANTS M 1507821_6000
48 50 52 54
Фото Чоловічі трекінгові напівчеревики Jack Wolfskin VOJO 3 TEXAPORE LOW M 4042441_6000
Чоловічі трекінгові напівчеревики Jack Wolfskin VOJO 3 TEXAPORE LOW M 4042441_6000
-38%
3 999 грн 6 499 грн
Чоловічі трекінгові напівчеревики Jack Wolfskin VOJO 3 TEXAPORE LOW M 4042441_6000
41 42 42.5 43 44 44.5 45 45.5
Фото Пуховик чоловічий cинтетичний Jack Wolfskin TROPOSPHERE INS JKT M 1115321_6000
Пуховик чоловічий cинтетичний Jack Wolfskin TROPOSPHERE INS JKT M 1115321_6000
-15%
Новинка
9 604 грн 11 299 грн
Пуховик чоловічий cинтетичний Jack Wolfskin TROPOSPHERE INS JKT M 1115321_6000
M L XL XXL
Фото Кепка Jack Wolfskin SANDROUTE CAP 1911231_1010
Кепка Jack Wolfskin SANDROUTE CAP 1911231_1010
-15%
Новинка
1 189 грн 1 399 грн
Кепка Jack Wolfskin SANDROUTE CAP 1911231_1010
Фото Несесер Jack Wolfskin WASCHSALON 8613001_6000
Несесер Jack Wolfskin WASCHSALON 8613001_6000
-15%
Новинка
1 359 грн 1 599 грн
Несесер Jack Wolfskin WASCHSALON 8613001_6000
Фото Чоловічий фліс JACK WOLFSKIN TAUNUS FZ M 1711451_1010
Чоловічий фліс JACK WOLFSKIN TAUNUS FZ M 1711451_1010
-15%
Новинка
2 889 грн 3 399 грн
Чоловічий фліс JACK WOLFSKIN TAUNUS FZ M 1711451_1010
M L
Фото Чоловічі утеплені штани Jack Wolfskin WINTER WALK PANTS M 1506952_6000
Чоловічі утеплені штани Jack Wolfskin WINTER WALK PANTS M 1506952_6000
-15%
Новинка
4 249 грн 4 999 грн
Чоловічі утеплені штани Jack Wolfskin WINTER WALK PANTS M 1506952_6000
48
Фото Напівпальто жіноче пухове Jack Wolfskin FROZEN PALACE COAT W 1204132_3068
Напівпальто жіноче пухове Jack Wolfskin FROZEN PALACE COAT W 1204132_3068
-15%
Новинка
9 942 грн 11 697 грн
Напівпальто жіноче пухове Jack Wolfskin FROZEN PALACE COAT W 1204132_3068
XS
Фото Пуховик чоловічий cинтетичний Jack Wolfskin TROPOSPHERE INS JKT M 1115321_1010
Пуховик чоловічий cинтетичний Jack Wolfskin TROPOSPHERE INS JKT M 1115321_1010
-15%
Новинка
9 604 грн 11 299 грн
Пуховик чоловічий cинтетичний Jack Wolfskin TROPOSPHERE INS JKT M 1115321_1010
M L XL XXL
Фото Пуховик чоловічий cинтетичний Jack Wolfskin WISPER INS JKT M 1111723_6000
Пуховик чоловічий cинтетичний Jack Wolfskin WISPER INS JKT M 1111723_6000
-15%
Новинка
9 349 грн 10 999 грн
Пуховик чоловічий cинтетичний Jack Wolfskin WISPER INS JKT M 1111723_6000
S M L XL XXL
Фото Чоловічий прошитий пуховик Jack Wolfskin COLONIUS JKT M 1207431_6000
Чоловічий прошитий пуховик Jack Wolfskin COLONIUS JKT M 1207431_6000
-15%
Новинка
9 009 грн 10 599 грн
Чоловічий прошитий пуховик Jack Wolfskin COLONIUS JKT M 1207431_6000
M
Фото Несесер жіночий Jack Wolfskin CADDIE 8006841_6000
Несесер жіночий Jack Wolfskin CADDIE 8006841_6000
-15%
Новинка
2 124 грн 2 499 грн
Несесер жіночий Jack Wolfskin CADDIE 8006841_6000
Фото Парка чоловіча Jack Wolfskin GLACIER CANYON PARKA 1107674_1010
Парка чоловіча Jack Wolfskin GLACIER CANYON PARKA 1107674_1010
-15%
Новинка
12 919 грн 15 199 грн
Парка чоловіча Jack Wolfskin GLACIER CANYON PARKA 1107674_1010
L XL
Фото Напівпальто жіноче Jack Wolfskin HEIDELSTEIN INS JKT W 1115681_6000
Напівпальто жіноче Jack Wolfskin HEIDELSTEIN INS JKT W 1115681_6000
-15%
Новинка
7 819 грн 9 199 грн
Напівпальто жіноче Jack Wolfskin HEIDELSTEIN INS JKT W 1115681_6000
XS S
Фото Жіночі штани Jack Wolfskin WINTERNEBEL PANTS W 1508431_6000
Жіночі штани Jack Wolfskin WINTERNEBEL PANTS W 1508431_6000
-35%
2 999 грн 4 599 грн
Жіночі штани Jack Wolfskin WINTERNEBEL PANTS W 1508431_6000
36
Фото Пуховик дитячий cинтетичний Jack Wolfskin SPIRIT INS JACKET Y 1609551_6000
Пуховик дитячий cинтетичний Jack Wolfskin SPIRIT INS JACKET Y 1609551_6000
-15%
3 739 грн 4 399 грн
Пуховик дитячий cинтетичний Jack Wolfskin SPIRIT INS JACKET Y 1609551_6000
140
Фото Баф Jack Wolfskin REAL STUFF LOOP 1910292_1010
Баф Jack Wolfskin REAL STUFF LOOP 1910292_1010
-15%
849 грн 999 грн
Баф Jack Wolfskin REAL STUFF LOOP 1910292_1010
Фото Баф Jack Wolfskin REAL STUFF LOOP 1910292_6000
Баф Jack Wolfskin REAL STUFF LOOP 1910292_6000
-15%
849 грн 999 грн
Баф Jack Wolfskin REAL STUFF LOOP 1910292_6000
Фото Баф Jack Wolfskin REAL STUFF LOOP 1910292_6230
Баф Jack Wolfskin REAL STUFF LOOP 1910292_6230
-15%
849 грн 999 грн
Баф Jack Wolfskin REAL STUFF LOOP 1910292_6230
Фото Баф Jack Wolfskin REAL STUFF LOOP K 1910351_1080
Баф Jack Wolfskin REAL STUFF LOOP K 1910351_1080
-33%
499 грн 749 грн
Баф Jack Wolfskin REAL STUFF LOOP K 1910351_1080
Фото Гаманець Jack Wolfskin MOBILE BANK 8006781_1010
Гаманець Jack Wolfskin MOBILE BANK 8006781_1010
-15%
1 189 грн 1 399 грн
Гаманець Jack Wolfskin MOBILE BANK 8006781_1010
Фото Гаманець Jack Wolfskin MOBILE BANK 8006781_6000
Гаманець Jack Wolfskin MOBILE BANK 8006781_6000
-15%
1 189 грн 1 399 грн
Гаманець Jack Wolfskin MOBILE BANK 8006781_6000
Фото Дитяча прошита куртка JACK WOLFSKIN ZENON JACKET K 1604145_2428
Дитяча прошита куртка JACK WOLFSKIN ZENON JACKET K 1604145_2428
-30%
3 499 грн 4 999 грн
Дитяча прошита куртка JACK WOLFSKIN ZENON JACKET K 1604145_2428
140
Фото Дитячі гірськолижні штани Jack Wolfskin SNOWY DAYS PANTS KIDS 1608091_6000
Дитячі гірськолижні штани Jack Wolfskin SNOWY DAYS PANTS KIDS 1608091_6000
-15%
3 142 грн 3 697 грн
Дитячі гірськолижні штани Jack Wolfskin SNOWY DAYS PANTS KIDS 1608091_6000
116
Фото Дитячі демісезонні кросівки Jack Wolfskin WOODLAND TEXAPORE LOW VC K 4046351_2197
Дитячі демісезонні кросівки Jack Wolfskin WOODLAND TEXAPORE LOW VC K 4046351_2197
-31%
1 799 грн 2 599 грн
Дитячі демісезонні кросівки Jack Wolfskin WOODLAND TEXAPORE LOW VC K 4046351_2197
36
Фото Дитячі демісезонні кросівки Jack Wolfskin WOODLAND TEXAPORE LOW VC K 4046351_6364
Дитячі демісезонні кросівки Jack Wolfskin WOODLAND TEXAPORE LOW VC K 4046351_6364
-33%
1 999 грн 2 999 грн
Дитячі демісезонні кросівки Jack Wolfskin WOODLAND TEXAPORE LOW VC K 4046351_6364
36
Фото Дитячі напівчеревики Jack Wolfskin WOODLAND TEXAPORE LOW K 4042162_6055
Дитячі напівчеревики Jack Wolfskin WOODLAND TEXAPORE LOW K 4042162_6055
-29%
2 499 грн 3 499 грн
Дитячі напівчеревики Jack Wolfskin WOODLAND TEXAPORE LOW K 4042162_6055
34 35 36 37
Фото Дитячі напівчеревики Jack Wolfskin WOODLAND TEXAPORE LOW K 4042162_8333
Дитячі напівчеревики Jack Wolfskin WOODLAND TEXAPORE LOW K 4042162_8333
-29%
2 499 грн 3 499 грн
Дитячі напівчеревики Jack Wolfskin WOODLAND TEXAPORE LOW K 4042162_8333
34 35 36 37
Фото Дитячі утеплені штани Jack Wolfskin RASCAL WINTER PANTS KIDS 1604192_6000
Дитячі утеплені штани Jack Wolfskin RASCAL WINTER PANTS KIDS 1604192_6000
-35%
1 999 грн 3 099 грн
Дитячі утеплені штани Jack Wolfskin RASCAL WINTER PANTS KIDS 1604192_6000
116
Фото Дитячі черевики Jack Wolfskin WOODLAND TEXAPORE MID K 4042152_6055
Дитячі черевики Jack Wolfskin WOODLAND TEXAPORE MID K 4042152_6055
-15%
3 399 грн 3 999 грн
Дитячі черевики Jack Wolfskin WOODLAND TEXAPORE MID K 4042152_6055
34
Фото Жіночий пуховик Jack Wolfskin FROZEN PALACE JACKET W 1204913_6315
Жіночий пуховик Jack Wolfskin FROZEN PALACE JACKET W 1204913_6315
-15%
9 349 грн 10 999 грн
Жіночий пуховик Jack Wolfskin FROZEN PALACE JACKET W 1204913_6315
XS S
Фото Жіночий фліс Jack Wolfskin HIGH CURL JACKET W 1708732_3068
Жіночий фліс Jack Wolfskin HIGH CURL JACKET W 1708732_3068
-15%
4 674 грн 5 499 грн
Жіночий фліс Jack Wolfskin HIGH CURL JACKET W 1708732_3068
S M L
Фото Жіночий фліс JACK WOLFSKIN TAUNUS FZ W 1711391_2949
Жіночий фліс JACK WOLFSKIN TAUNUS FZ W 1711391_2949
-15%
Новинка
2 889 грн 3 399 грн
Жіночий фліс JACK WOLFSKIN TAUNUS FZ W 1711391_2949
XS S M
Фото Жіночий фліс Jack Wolfskin TAUNUS FZ W 1711391_4188
Жіночий фліс Jack Wolfskin TAUNUS FZ W 1711391_4188
-21%
2 697 грн 3 399 грн
Жіночий фліс Jack Wolfskin TAUNUS FZ W 1711391_4188
XS S M L
Фото Жіночі кальсони Jack Wolfskin INFINITE PANTS W 1808971_1388
Жіночі кальсони Jack Wolfskin INFINITE PANTS W 1808971_1388
-15%
2 209 грн 2 599 грн
Жіночі кальсони Jack Wolfskin INFINITE PANTS W 1808971_1388
XS S M
Фото Жіночі кросівки Jack Wolfskin VOJO 3 VENT LOW W 4051231_1279
Жіночі кросівки Jack Wolfskin VOJO 3 VENT LOW W 4051231_1279
-49%
2 399 грн 4 699 грн
Жіночі кросівки Jack Wolfskin VOJO 3 VENT LOW W 4051231_1279
39.5
Фото Жіночі утеплені штани Jack Wolfskin STOLLBERG PANTS W 1507721_2174
Жіночі утеплені штани Jack Wolfskin STOLLBERG PANTS W 1507721_2174
-49%
2 899 грн 5 695 грн
Жіночі утеплені штани Jack Wolfskin STOLLBERG PANTS W 1507721_2174
38
Фото Жіночі черевики Jack Wolfskin EVERQUEST TEXAPORE MID W 4053581_1171
Жіночі черевики Jack Wolfskin EVERQUEST TEXAPORE MID W 4053581_1171
-15%
5 524 грн 6 499 грн
Жіночі черевики Jack Wolfskin EVERQUEST TEXAPORE MID W 4053581_1171
37.5 39
Фото Жіночі черевики Jack Wolfskin EVERQUEST TEXAPORE MID W 4053581_5227
Жіночі черевики Jack Wolfskin EVERQUEST TEXAPORE MID W 4053581_5227
-30%
3 999 грн 5 695 грн
Жіночі черевики Jack Wolfskin EVERQUEST TEXAPORE MID W 4053581_5227
37.5 39
Фото Жіночі черевики Jack Wolfskin REFUGIO TEXAPORE MID W 4050871_5238
Жіночі черевики Jack Wolfskin REFUGIO TEXAPORE MID W 4050871_5238
-15%
5 099 грн 5 999 грн
Жіночі черевики Jack Wolfskin REFUGIO TEXAPORE MID W 4050871_5238
38 39.5
Фото Жіночі черевики Jack Wolfskin WOODLAND 2 TEXAPORE MID W 4051331_1388
Жіночі черевики Jack Wolfskin WOODLAND 2 TEXAPORE MID W 4051331_1388
-20%
4 799 грн 5 999 грн
Жіночі черевики Jack Wolfskin WOODLAND 2 TEXAPORE MID W 4051331_1388
39.5
Фото Жіночі черевики Jack Wolfskin WOODLAND 2 TEXAPORE MID W 4051331_6069
Жіночі черевики Jack Wolfskin WOODLAND 2 TEXAPORE MID W 4051331_6069
-15%
5 099 грн 5 999 грн
Жіночі черевики Jack Wolfskin WOODLAND 2 TEXAPORE MID W 4051331_6069
39.5
Фото Жіночі штани Jack Wolfskin NATURE CORDUROY PANTS W 1507551_6350
Жіночі штани Jack Wolfskin NATURE CORDUROY PANTS W 1507551_6350
-51%
2 599 грн 5 299 грн
Жіночі штани Jack Wolfskin NATURE CORDUROY PANTS W 1507551_6350
38
Фото Засоби з догляду Jack Wolfskin APPAREL CLEAN & PROOF 300 8002101_5000
Засоби з догляду Jack Wolfskin APPAREL CLEAN & PROOF 300 8002101_5000
-15%
1 019 грн 1 199 грн
Засоби з догляду Jack Wolfskin APPAREL CLEAN & PROOF 300 8002101_5000
Фото Засоби з догляду Jack Wolfskin APPAREL PROOFER WASH IN 8002121_5000
Засоби з догляду Jack Wolfskin APPAREL PROOFER WASH IN 8002121_5000
-15%
849 грн 999 грн
Засоби з догляду Jack Wolfskin APPAREL PROOFER WASH IN 8002121_5000
Фото Засоби з догляду Jack Wolfskin UNIVERSAL CLEANER PLUS 77031_5000
Засоби з догляду Jack Wolfskin UNIVERSAL CLEANER PLUS 77031_5000
-15%
849 грн 999 грн
Засоби з догляду Jack Wolfskin UNIVERSAL CLEANER PLUS 77031_5000
Фото Засоби з догляду Jack Wolfskin UNIVERSAL DOWN CLEANER 8001011_5000
Засоби з догляду Jack Wolfskin UNIVERSAL DOWN CLEANER 8001011_5000
-15%
764 грн 899 грн
Засоби з догляду Jack Wolfskin UNIVERSAL DOWN CLEANER 8001011_5000
Фото Зимові шкарпетки JACK WOLFSKIN HIKE FUNC SOCK CL C 1911431_6320
Зимові шкарпетки JACK WOLFSKIN HIKE FUNC SOCK CL C 1911431_6320
-15%
Новинка
764 грн 899 грн
Зимові шкарпетки JACK WOLFSKIN HIKE FUNC SOCK CL C 1911431_6320
44-46
Фото Зимові шкарпетки JACK WOLFSKIN HIKE MERINO SOCK CL C 1911491_6320
Зимові шкарпетки JACK WOLFSKIN HIKE MERINO SOCK CL C 1911491_6320
-15%
Новинка
1 019 грн 1 199 грн
Зимові шкарпетки JACK WOLFSKIN HIKE MERINO SOCK CL C 1911491_6320
35-37 38-40 41-43 44-46
Фото Зимові шкарпетки JACK WOLFSKIN TREK FUNC SOCK CL C 1911421_6000
Зимові шкарпетки JACK WOLFSKIN TREK FUNC SOCK CL C 1911421_6000
-15%
Новинка
934 грн 1 099 грн
Зимові шкарпетки JACK WOLFSKIN TREK FUNC SOCK CL C 1911421_6000
38-40 41-43 44-46
Фото Зимові шкарпетки Jack Wolfskin TREK MERINO SOCK CL C 1911411_6320
Зимові шкарпетки Jack Wolfskin TREK MERINO SOCK CL C 1911411_6320
-15%
1 104 грн 1 299 грн
Зимові шкарпетки Jack Wolfskin TREK MERINO SOCK CL C 1911411_6320
38-40 41-43 44-46
Фото Кепка Jack Wolfskin BASEBALL CAP 1900671_1010
Кепка Jack Wolfskin BASEBALL CAP 1900671_1010
-33%
799 грн 1 199 грн
Кепка Jack Wolfskin BASEBALL CAP 1900671_1010