Код скопійовано в буфер

👟 Розпродаж Reebok до -70% 👉🏻 Знижки тут

Додатково -5% при оплаті онлайн 💳

💳 Оплата частинами на 6 місяців без переплат 🍁

Пуховик The North Face

10 товарів

Пуховик The North Face: одяг з запатентованими технологіями бренду

Виробники одягу прагнуть віднайти ідеальний матеріал, який був би легким, ефективно захищав від дощу та вітру, дозволяв шкірі випаровувати вологу на зовнішню сторону, щоб не допустити замерзання або перегрівання. 

Компанія The North Face, досліджуючи й розробляючи нові матеріали, вирішила використати власні технології виробництва. Вона інвестувала значні кошти у створення своїх нових інноваційних матеріалів для пуховиків.

Які зовнішні матеріали роблять пуховик ТНФ бездоганним

Серед авторських розробок бренду матеріали, які роблять пуховики TNF надійними та максимально захищеними від вітру та вологи. Задля розробки цих матеріалів компанія створила власні виробничі потужності та провела багато лабораторних випробувань.

  • FUTURELIGHT™. Включає тканини з мембраною з нановолокон, що утворюють тонку та легку пористу плівку. FUTURELIGHT важить менше та краще дихає, ніж будь-який інший матеріал такого ж класу, що представлений на ринку. Варто відзначити, що, на відміну від Gore-Tex, він не містить перфторовуглеводів, що є важливим з екологічної точки зору. Такий пуховик The North Face не пропускає жодної краплі води, чого прагнуть спортсмени та гірські туристи в складних умовах пересування взимку.  
  • DryVent™. Власна розробка компанії для пошиття верхнього одягу — це матеріали DryVent. Основою технології є використання напівпроникного поліуретанового покриття у поєднанні з кількома шарами матеріалу для виведення пари назовні. Зовнішній шар тканини DryVent оброблений міцним водовідштовхувальним покриттям, тому такий The North Face пуховик утримує воду краплями. Для додаткового захисту від води весь одяг лінійки DryVent має повністю герметичні шви.
  • DryVent™ 2.5L. Технологія DryVent™ 2.5L поєднує у собі можливість пропускання пари та легку вагу. Зовнішній шар виготовлений із водовідштовхувальної тканини, а середній шар із пористого поліуретану. Такий пуховик TNF не допускає проникнення води під одяг під час сильних опадів.

Які пуховики ТНФ кращі за типом утеплення

Внутрішній шар пуховика має відповідати багатьом умовам: щільність, легкість, просте складання, стійкість до промокання, забезпечення тепла, а також екологічність. Компанія The North Face йде на зустріч цим вимогам й пропонує рішення для різних умов і активностей. Новітні утеплювачі бренду роблять будь-який TNF пуховик ідеальним для вибагливих людей.

  • Ventrix. Представляє собою інноваційну технологію утеплення, яка регулює температуру відповідно до рівня активності. При необхідності пуховик Норт Фейс утримує тепло, а під час інтенсивної активності запобігає перегріванню. Основу технології становлять дихаючі матеріали та еластичний синтетичний утеплювач з лазерними отворами. Утеплювач розташований стратегічно в ключових зонах і закріплений за допомогою виточок, які керують відкриванням і закриванням перфорацій при русі.
  • Технологія 50/50. Інноваційна технологія, яку мають TNF пуховики для створення утепленого шару при інтенсивній діяльності в холодних умовах. Революційна конструкція об'єднує високопроникні тканини та ефективний утеплювач. Відсіки, наповнені утеплювачем, чергуються з повітропроникними смугами на лицьовій стороні тканини, щоб такий ТНФ пуховик був теплим та ефективно відводив вологу. У технології 50/50 використовується натуральний пух щільністю 800 FP для холодних умов або синтетичний наповнювач Thermoball. Ці пуховики The North Face підходять для інтенсивної аеробної активності або умов високої вологості.

Яка ціна на пуховики ТНФ в Києві

Пуховики Норт Фейс постійно вдосконалюються, й бренд випускає все більш цікаві та покращені моделі верхнього одягу. Інтернет-магазин “Дикий Крам” пропонує купити пуховик The North Face для носіння взимку, восени та в демісезонний період, коли погода мінлива та ми маємо підлаштовувати свій одяг під її коливання. 

Щоб вигідно купити оригінальний пуховик ТНФ, відстежуйте акційні пропозиції нашого магазину, адже ціни в період розпродажу падають до 25 %, 35 % і навіть 40 %. Це дає змогу вигідно та із задоволенням придбати високоякісну річ, яка стане чудовою інвестицією в ваш комфорт та гарний настрій.