Код скопійовано в буфер

Додатково -5% при оплаті онлайн 💳

💳 Оплата частинами на 6 місяців без переплат 🍁

Бренд Wilson

Історія бренду

 

Wilson – відома американська компанія, що займається виробництвом спортивних товарів. Під брендом Wilson ховається довга історія успіху на ринку спортивного інвентарю – заслужену популярність мають атрибути для занять тенісом, баскетболом, футболом, волейболом, сквошем, бейсболом та гольфом. Компанія знаходиться в Чикаго, штат Іллінойс. З 1989 Wilson став дочірнім підприємством фінської групи Amer Sports.

  Точкою відліку від народження компанії Wilson вважається 1913 рік. Але історія створення розпочалася задовго до цієї дати. Прародителем Wilson є нью-йоркська компанія Schwarzchild & Sulzberger, яка виготовляла м'ясні консерви. З відходів виробництва Sulzberger вигадав робити міцні функціональні струни для ракеток та скрипок.

  Логотип бренду – велика червона буква W – впізнаємо та шануємо серед професійних спортсменів та мільйонів любителів активного способу життя. Але все ж таки найбільшу славу отримав тенісний інвентар Wilson. Світові зірки великого тенісу – Кріс Еверт, Піт Сампрас, Роджер Федерер, Серена та Вінус Вільямс – повністю покладаються на ракетки від цієї компанії для досягнень своїх найвищих результатів. М'ячі для тенісу Wilson вже довгий час є офіційними м'ячами найвідоміших турнірів - Кубка Девіса, Кубка Федерації, Відкритого чемпіонату США з тенісу та Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу. Тенісний асортимент Wilson також розширюється за допомогою взуття, одягу та аксесуарів для цього виду спорту.
  У баскетболі немає рівних м'ячів Solution від Wilson, які відрізняються своєю неймовірною вологопоглинанням та максимальним контролем. Зірки Chicago Bulls Joakim Noah та Derrick Rose стали офіційними особами компанії.
  Цікавим є факт, що у видатному фільмі «Ізгою» волейбольний м'яч Wilson розділив самотню долю Тома Хенкса на безлюдному острові.
Рік у рік Wilson удосконалює свою продукцію, щоб допомогти кожному спортсмену випробувати радість від перемоги.
Наш інтернет-магазин Estafeta.com.ua пропонує Вашій увазі широкий асортимент товарів від відомої американської компанії Wilson. Ми сподіваємося, що з якісним та ефективним інвентарем Wilson заняття спортом стануть приємними, комфортними та результативними.

Бренд Wilson

14 товарів