Код скопійовано в буфер

Додатково -5% при оплаті онлайн 💳

💳 Оплата частинами на 6 місяців без переплат 🍁

Бренд Speedminton

Історія бренду

 

Speedminton® в світі
"Ідея гри «Speedminton®» зародилася в берлінському районі Кройцберг. Спочатку в місцевих парках грали одиниці. Але буквально через пару років люди з усього світу полюбили і почали грати в Speedminton®. В даний час в Speedminton® грають на всіх 5 континентах. У 2013 році гравці з 52 країн змагалися один з одним під час 2-го чемпіонату світу ISBO Speedminton®."
Наш головний девіз - Speeder® - Зроблено в Німеччині
Запатентований у всьому світі волан Speedminton® називається Speeder®. Speeder® - це єдині в світі волани для кросмінтону/швидкісного бадмінтона, які не виробляються в Китаї, а на 100% виготовляються в Саксонії, Німеччина, з використанням лише високоякісної швейцарської сировини та інших матеріалів, які підлягають вторинній переробці. Speeder® є єдиним сертифікованним воланом ICO і використовується на всіх змаганнях під егідою ICO у всьому світі.
Завдяки своїй спідниці хвилястої форми, Speeder® обертається під час польоту. Результат - вітростійкість і точність! Тільки Speedminton® Speeder® дозволяє вам грати в темряві! Використовуючи вставку для підсвітки Speedlight та волан NIGHT Speeder®, ви можете грати в темряві до 3 годин.
Ракетки
Завдяки постійному вдосконаленню, багаторічному досвіду, власному процесу контролю якості виробництва та використанню затверджених якісних матеріалів, ми гарантуємо, що ми пропонуємо лише найкращі ракетки для цього швидкого та захоплюючого спорту! Для виробництва обладнання Speedminton® використовуються лише сертифіковані ЄС матеріали.
Наш власний процес контролю якості виробництва в Китаї забезпечує справедливі умови праці та екологічно чисте виробництво. Саме тому, понад 90% усіх професіоналів довіряють обладнанню Speedminton®.
Вибирайте якість, коли мова заходить про спортивне спорядження для найшвидшої та найцікавішої гри з ракетками, і приєднуйтесь до 2,5 мільйонів спортсменів по всьому світу, які вже використовують і довіряють нашому обладнанню!

Бренд Speedminton

6 товарів