Код скопійовано в буфер

Додатково -5% при оплаті онлайн 💳

💳 Оплата частинами на 6 місяців без переплат 🍁

Бренд Select

Історія бренду

 

Данська компанія Select недарма обрала основним продуктом футбольні м'ячі: її засновником у 1947 році став голкіпер національної збірної Данії з футболу Ейджіл Нільсен. Про особливості футбольних м'ячів він знав не з чуток, випробувавши їх сотні за свою тривалу кар'єру.
Гонорар футболіста на той період був скромний, тому Ейджел, який підробляє в шкіряній промисловості, спробував свої сили у виготовленні м'ячів. У 1951 році молода компанія Select вже підписує договір про постачання м'ячів датською футбольною асоціацією.
Особливістю Select стала постійна робота над матеріалами, якістю та аеродинамічними властивостями м'ячів. Технології виготовлення м'ячів еволюціонували разом із брендом, розвиваючись та пропонуючи спортсменам все більш класну продукцію.
Цього року виповнилося 64 роки безперервної співпраці Select із датською національною збірною: найдовша співпраця в історії футболу. Крім того, бренд досі входить до трійки лідерів міжнародних виробників та постачальників високотехнологічних м'ячів для футболу у всі країни світу.

Бренд Select

8 товарів