Код скопійовано в буфер

Додатково -5% при оплаті онлайн 💳

💳 Оплата частинами на 6 місяців без переплат 🍁

Бренд Crocs

Історія бренду

 

Історія бренду Crocs розпочалася у 2002 році. Її засновник, американський підприємець Джордж Бодекер, шалено любив вітрильний спорт.  На слизькій, завжди мокрій палубі навіть найкраще взуття здавалося йому незручним. Одного разу один з його друзів прийшов на яхту в клогах - схожих на сандалі, пляжних черевиках.  Ці яскраві, легкі клоги і надихнули Джорджа на створення класичних «кроксів».

Перша колекція Crocs - CrocsBeach - побачила світ у 2002 році на модному показі у Флориді. На велике здивування Бодекера і його партнерів, після закінчення заходу «крокси» почали розкуповувати зі швидкістю світла. Підприємець надихнувся ще більше і вирішив не зупинятися на розпочатому.

У 2004 році партія з 200 пар «кроксів» була виставлена ​​на Міжнародній виставці «Fort Lauderdale Boat Show». Серед звичайних човнових туфель, які не ковзають і не натирають ноги, «крокси» просто неможливо було не помітити.  На тлі гламурного, витонченого пляжного взуття  творіння Бодекера виглядало грубо та агресивно.  За кілька годин покупці змели з прилавку всі 200 пар. Виявилося, люди хочуть носити таке взуття не тільки на яхті, а й ходити в ньому по дому, взувати на прогулянки і на роботу.

В тому ж 2004 році Crocs купила канадську компанію Foam Creation. Купівля визначила майбутнє бренду.  Адже на базі цього підприємства почалося виготовлення спеціального пористого полімеру для взуття під назвою Крослайт (Croslite).  «Крокси» почали закликати своїх покупців не тільки незвичайним  дизайном, але і м'якістю, надійністю, гігієнічністю.  Завдяки інноваційному матеріалу, з якого виготовлялися «крокси», взуття стало дуже комфортним і отримало ще більшу популярність.

Підкоривши серця американців, в 2005 році Crocs вийшла на європейський ринок. А ще через рік почала активне розширення асортименту. З цією метою в 2006 році компанія придбала виробника декоративних навісних аксесуарів для взуття (компанію Jibbit), а в 2007 році - компанію Bite Footwear, що спеціалізується на взутті для гольфу.  Зараз взуття Crocs - це не тільки жіноче, чоловіче і дитяче взуття на різні сезони, але і велика різноманітність інших аксесуарів. 

У  2008 році компанія  Crocs вийшла на ринок України. Перший фірмовий магазин виробника відкрився в київському ТЦ «Променада».  На сьогоднішній день під ТМ Crocs в Україні працює багато магазинів. Але щоб купити «крокси» у нас, не обов'язково виходити з дому.  Офіційний інтернет магазин Crocs в Україні пропонує те ж взуття, що й стаціонарні магазини.

 Знадобилося всього 10 років, щоб географія бренду Crocs розширилася до 125 країн,  а самі  «Крокси» з'явилися  в 14 тисячах магазинів та засвітилися на телебаченні і в голлівудському кінематографі.

Якщо в 2002 році компанія випустила 1,5 тис. пар взуття, і вважала це успіхом, то зараз на її фабриках виготовляється 5 мільйонів пар щомісяця.  Натхнення, яке відвідало одного разу Джорджа Бодекера, стало джерелом нового зразка легкого, комфортного та стильного взуття для мільйонів людей в усьому світі. 

Бренд Crocs

9 товарів